Dokumentumok
Nyomtatóbarát változat
Cím:
Szakmai támogató hálózat a közösségi részvétel fejlesztéséért
Szerző:
Ország:
A kiadás helye:
Budapest
A kiadás éve:
2005
Kiadó:
Közösségfejlesztők Egyesülete
Terjedelem:
Nyelv:
Tárgyszavak:
címlista, Közösségi kezdeményezéseket támogató hálózat
Állomány:
Közösségi kezdeményezéseket támogató hálózat
Forditas:
Single copy template must have a unique master template name, and the file name must end in '.nt*'.
Megjegyzés:
Single copy template must have a unique master template name, and the file name must end in '.nt*'.
Annotáció:
Leltár:
Raktári jelzet:
E

Szakmai támogató hálózat a közösségi részvétel fejlesztéséért

Baranya megye: Peták Péter Istenkúti Közösségért Egyesület
Tel.: (30) 5390432
petak@istenkut.hu

Bács-Kiskun megye: Szilágyiné Alvarez Martinez Luz Ilia Felső-Kiskunsági Közösségi Munkások Egyesülete; Tel.: (30) 2513733
luz@freemail.hu

Békés megye: Kresák Anna Közösségfejlesztők Békés Megyei Egyesülete
Tel.: (20) 3850468; (66) 442-122
kresakanna@freemail.hu

B.A.Z. megye: Molnár Aranka Dialóg a Közösségekért Egyesület
Tel.: (30) 2529121
ari.molnar@gmail.com

Nagy Andrea (30) 4886460 nagy.andrea@ecolinst.hu

Budapest:
Faragó Mária Bp. Józsefváros, Napklub Alapítvány
Tel./fax: 3330316; (30) 850-9780
napklub@interware.hu; faragomaja@freemail.hu
(Szabó Márti tatogo@freemail.hu (30) 3529001)

Kovács Edit (Bp. VII. ker. és Ferencváros új rehabilitált városrésze)
Tel.: (30) 3591678
kedit@kkapcsolat.hu

Benedek Gabriella Bp. Tel.: (70) 6311965
gabrellabenedek@freemail.hu

Pajer Ildikó (Bp. Rákoscsaba)
Tel.: (70) 6128957
pajerpanka@freemail.hu

Kelemen Árpád (Bp. Újpalotai lakótelep)
Tel.: 266-5912, 410-6304, 418-3776
jobbagy8@hu.inter.net

Csongrád megye: Virág Olga ÉLETJEL Közhasznú Kulturális és Sportegyesület
virag@szentes.hu

Fejér megye: Kovács György
Tel.: (20) 5809570
rigyu@index.hu

Győr-Sopron megye: Csobod Tibor Civil Közösségi Házakat Segítő Egyesület
Tel.: (30) 8233301
csobodt@vkszi.hu
csobodek@mail.kabelnet.hu

Hajdú-Bihar megye: Giczey Péter Életfa Segítő Szolgálat Egyesület
Tel.: 20-9462604
giczey.peter@polgarz.hu

Heves megye: Kuthi Adrienn Holocén Természetvédelmi Egyesület
Tel.: 46/508-944 (30) 2915543
kuthi@holocen.hu

Jász -Nagykun-Szolnok megye: Rendek Sándor Közép-Tiszai Vidékfejlesztő Alapítvány
Kunhegyesi Teleház
Tel.: (20) 3836816; (59) 530-189
k1773@koznet.hu

Komárom megye: Monostori Éva ÉLETTÉR Közösség- és Településfejlesztő Egyesület
Tel.: 34/ 341-138, 20/ 468-1798
emonostori@gmail.com

Nógrád megye: B. Szolnoki Ildikó 3100 Salgótarján Ybl Miklós út 15.
Tel.: (20) 4328995
szolko@freemail.hu

Pest megye: Zádori Judit Börzsönyvidék Alapítvány
Tel.: 70-318-9411
judith.zadori@gmail.com

Somogy megye: Bihariné Asbóth Emőke Somogy Ifjúságáért Egyesület
Tel.: (20)396 7570
Tel./ fax: 82/ 477079
asboth@fraktal.hu
www.sie.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: Varga Matild Közös Nevező Egyesület
Tel.: (30) 2112679
varga.matild@freemail.hu

Tolna megye: Dér Miklósné (Zsuzsa) 7100 Szekszárd Alisca u. 22.
Tel.: (20) 2005329, (74) 887-366
zsuder@tolna.net

Vas megye: Pósfay Péter Közösségszolgálat Bt.
Tel.: (20) 9954977
posfay@gmail.com

Veszprém megye: Bazsó Gabriella
Tel.: (70) 334-6712; (87) 437400
telehaz@taliandorogd.hu; gabi@taliandorogd.hu

Zala megye: Szederné Kummer Mária Zalai Falvakért Egyesület
Tel.: (30) 9971681
zalafalu@t-online.hu


Fejlesztők Műhelye:

Vercseg Ilona
1011 Bp. Corvin tér 8.
Tel.: 201-5728, (30) 9615717
vercseg@kkapcsolat.hu

Huszerl József
Tel.: 225-6013; (30) 9499158
huszerl@kkapcsolat.hu

Mészáros Zsuzsa
Tel.: (30) 6272496
mezsu@freemail.hu

Péterfi Ferenc
Tel.: 225-6011; (30) 9245535
peterfi@kkapcsolat.hu

Táncsics Zita (SZMM)
tancsics.zita@szmm.gov.hu


Dokumentumok